BG EN

Плешив сериен крадец върлува в Пловдив (снимка)

Региони

Плешив сериен крадец върлува в Пловдив (снимка)

7560
на 15.11.2013
Плешив сериен крадец върлува в Пловдив (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пловдивската полиция разпространи снимки на мъж (на основния фотос), който от няколко дни върлува по магазини по Главната. Той влизал в търговскитe обекти за дрехи, обувки или козметика , разсейвал продавачката като искал точно определен артикул, а след това отварял касата и изчезвал с оборота.

препоръчано

До сега жалби във Второ РУП са подали управителите на 4 магазина на Главната. Но опарените може и да са повече. Последно бандитът е бил заснет в магазин за козметика. Той е на възраст около 40 години, видимо оплешивяващ, пише "Марица".

Полицията търси помощ от гражданите, които имат информация за издирвания мъж, да се обадят на телефони 032/932 002 или 032/932 820. Анонимността им е гарантирана.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (НА ЖИВО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК