ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО/НА ЖИВО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бързо производство за подкуп под надзора на прокуратурата е започнато срещу 21- годишен пловдивчанин. В 13,40 часа на 4 август служители на група „Сигма“ спрели на бул. „Пещерско шосе“ лек автомобил „Ауди“ и след констатирано нарушение съставили фиш на водача.
препоръчано
Мъжът се опитал да предложи подкуп в размер на 100 лв. на двамата проверяващи служители. Лицето е задържано в ареста на Второ РУ за срок до 24 часа, съобщават от ОД на МВР-Пловдив.


