ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По 100 лева ще дава кметството в панагюрското село Бъта за всяко новородено дете. Това обяви кметът Георги Александров.
препоръчано
Напоследък в Бъта са се родили няколко пеленачета и събитието вдъхва известен оптимизъм. Първото за Панагюрска община дете – момченце, също живее в селото. То обаче е силно засегнато от демографския срив.
Местното школо отдавна не работи. Останала е само детската градина „Надежда”, която има около 35 възпитаници. За училище децата пътуват до Панагюрище.
свързани новини
Общината в Чипровци ще дава по 1000 лв. за новородено бебе
6217
на 09.02.2016


