ГОРЕЩО
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В телефонен разговор снощи германската канцлерка Ангела Меркел и руският президент Владимир Путин изразиха общо желание да координират усилията си в борбата за установяване на мир в Сирия, съобщава ДПА.
препоръчано
Двамата "изразиха желание да съдействат за напредък на политическия процес в тясна координация с ООН, за да бъде разрешена сирийската криза в дългосрочен план", съобщиха от Кремъл. Меркел и Путин разговаряха и за създаването на конституционна комисия за Сирия, която да изработи новата конституция на страната. Сформирането на такава комисия бе договорено на среща на върха в Турция в края на октомври. Съмитът в Истанбул бе първият с участието на Германия, припомня ДПА.
свързани новини
Путин награди Вучич с ордена на Александър Невски
8462
на 08.01.2019
Ангела Меркел започва двудневно посещение в Гърция
8059
на 10.01.2019
Масов бойкот на Евровизия след допускането на Израел
1798
преди 15 минути
Зеленски уволни Андрий Ермак от още постове, които е заемал
7639
преди 3 часа
КОЛАПС: Иран пред воден срив, търси да купи вода от съседни държави
10948
преди 5 часа


