BG EN

По-малко вече са работещите без трудови договори в Монтанско

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

По-малко вече са работещите без трудови договори в Монтанско

2883
на 20.03.2015
По-малко вече са работещите без трудови договори в Монтанско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От началото на 2015 година работещите без трудови договори в Монтанско намаляват рязко, съобщи директорът на Инспекцията по труда в Монтана Димитър Петров, предаде БТА.

препоръчано

До момента са открити само петима работници без договори, докато през същия период на миналата година броят им е бил три пъти повече. Надяваме се тази тенденция да е устойчива и да бъде затвърдена през цялата година, заяви Петров.

През първите два месеца на този година са инспектирани 232 предприятия, в които работят над 9000 души. Констатирани са 1069 нарушения и са издадени 32 акта. В села са влезли 49 наказателни постановления за 56 700 лева, уточни директорът на трудовата инспекция в Монтана.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК