ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилец разстреля над 10 души, след като нахлу в дома на бившата си, в който тя празнувала с приятели Нова година, съобщава АП, позовавайки се на военната полиция на страната.
препоръчано
По думите на представителя на полицията Марта Аурелия, мъжът носел няколко вида оръжие. Съпругата му е сред загиналите, другите жертви са членове на семейството й. Инцидентът е станал в град Кампинас в югоизточната част на страната.
Според агенцията след нападението мъжът се е самоубил. Представителят на полицията съобщава, че общият брой на убитите е 13 души, но без да уточнява дали в тази бройка се отчита и мъртвият стрелец.
свързани новини
Бездомник в Бразилия спаси заложничка, преди да бъде убит (видео)
17614
на 06.09.2015
Превод:ПИК
Трагедия в Бразилия! Радиоводещ убит в студио по време на предаване
10163
на 07.08.2015
Един човек е убит, а друг е ранен при престрелка на оживен плаж в Бразилия
4732
на 22.11.2014


