ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Региони
Повече от 16 000 домакинства в Благоевградско ще получат помощи за отопление
2440
на 27.11.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
16 147 заповеди за отпускане на помощ за отопление са издадени за отоплителен сезон 2014-2015 в Благоевградска област. Това каза Станка Михова, главен експерт в Регионална дирекция „Социално подпомагане” - Благоевград, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
До края на месец октомври в регионалната служба са постъпили 18 822 молби. От тях 18 008 са за твърдо гориво (отпускат се пари), 25 молби за твърдо гориво (натура), 788 за електрическа енергия и 1 за природен газ. 2675 са отказаните молби, които не отговарят на изискванията за получаване на средства за отопление.
Опасна играчка на пазара, екоинспекцията вече проверява
10311
преди 5 часа
Инспектори ловят нарушители на атракциона „парасейлинг“ във водните бази
7024
преди 6 часа
Засилен трафик и задръствания към границите със Сърбия и Гърция
8166
преди 7 часа
Възрастен мъж загина при пожар в гараж в Голямо Дряново
7122
преди 13 часа


