ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Английският шампион Челси победи ФК Сидни в приятелски мач, част от турнето на "сините" в Австралия.
препоръчано
Единственият гол в мача, който се игра на Олимпийския стадион в Сидни и бе наблюдаван от рекордните 83 500 зрители, отбеляза Лоик Реми в 30-ата минута. Французинът вкара красиво попадение от границата на наказателното поле с левия крак.
За английския тим това турне в Австралия е първото от повече от 40 години. За последно лондончани са играли там през 1974 г.
свързани новини
Оскар напуска Челси заради "Старата госпожа"
7244
на 30.05.2015
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
11016
преди 7 часа
Стоичков гледа ИСТОРИЧЕСКИ МАЧ с японската принцеса (СНИМКИ)
31769
преди 15 часа
Ламин Ямал скочи на испанските журналисти
11446
преди 15 часа


