BG EN

Повишава се нивото на река Дунав при Свищов

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Повишава се нивото на река Дунав при Свищов

7696
на 24.08.2014
Повишава се нивото на река Дунав при Свищов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С 4 см. се е повишило нивото на река Дунав при Свищов през изминалото денонощие, съобщиха от Хидрометеорологичната станция. Водният стоеж на реката е 313 см., температурата на водата е 24.5 градуса.

препоръчано

Днес вятърът над българския участък от поречието на Дунав ще се ориентира от запад-северезопад. След обяд ще се усили, временно до силен. През нощта и утре преди обяд все още ще е до умерен, но в утре след обяд ще отслабне, а до вечерта и стихне.

Днес на много места ще превали краткотраен дъжд, в отделни райони с гръмотевици. Утре ще е предимно слънчево. Максимални температури днес между 28 и 31°, утре 25-27°C.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 59
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК