ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
СВЕТЪТ ДНЕС
Погребаха с почести в Чечня 18-годишния Абдула, който обезглави френския учител в Париж (ВИДЕО)
44006
на 08.12.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Чечня погребаха с почести 18-годишния муджахид Абдула Анзоров, който обезглави френския учител в Париж.
препоръчано
Телевизионният канал "Грозни" в ефир оправда убиеца, наричайки го "богобоязлив юноша, който никога не се е отличавал с агресивност". Според медията, той е станал "жертва на френската провокация" и е бил набеден, че е обезглавил учителя Самуел Пати.
Инцидентът нямало да стане, ако не била "откритата ислямофобска провокация и гавра с чувствата на вярващите", коментират още чеченците.
свързани новини
Изверг обезглави учител край Париж, полицията го застреля
18595
на 16.10.2020
Четирима души задържани за убийството на учителя в Париж
10504
на 17.10.2020
Терористът в Париж застрелян с 10 куршума (ВИДЕО 18+)
22280
на 17.10.2020
Франция засилва контрола над ислямските организации
9188
на 19.10.2020


