ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шериф Куаши, който участва в атаката срещу френското сатирично списание „Шарли ебдо”, при която загинаха дванадесет души, е бил погребан в покрайнините на Париж, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Погребението е извършено малко преди полунощ близо до мястото, където мъжът е живеел. Властите съобщават, че ще запазят точното местонахождение на гроба му в тайна, тъй като в противен случай то може да се превърне в „поклонническо” за радикалните ислямисти.
препоръчано
Съпартийка на Корнелия: Крум Зарков много евтино излъга в БНТ...
163992
преди 18 минути
Халил Летифов повежда листата на ДПС за 18-ти МИР Разград
9305
преди 4 часа


