ГОРЕЩО
УДАР ПО СПЕКУЛАТА: Топ икономист ПОХВАЛИ мерките на кабинета срещу галопиращите цени
България и Албания са готови да положат усилия за разширяване на двустранното си сътрудничество и партньорство (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ за случващото се в Белфаст: Пристигаме до Рубикон. Силата на белите хора дълго време беше неглижирана и подценявана
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
Жалката държава на условните присъди: Как да стоят мирни мургавите Калашници, като ги задържат и после ги пускат
Америка
Под въпрос! Доналд Тръмп ще е наясно дали ще има среща с Ким Чен Ун до седмица
8894
на 24.05.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че следващата седмица ще знае дали срещата със севернокорейския лидер Ким Чен Ун ще се състои по план, предава Reuters, цитирана от „Фокус“.
препоръчано
Запитан от репортери дали срещата ще се проведе по план, Тръмп заяви: „Има всяка вероятност да се случи. Каквото и да стане, ще знаем следващата седмица. Ако отидем, мисля че това ще е страхотно нещо за Северна Корея“.
„Ще видим“, добави президентът, внасяйки елемент на съмнение.
Тръмп не поясни, обаче, дали предварителните разговори между представители на САЩ и Северна Корея в идващите дни, се очаква да изяснят ситуацията.
Отлагат срещата между Доналд Тръмп и Ким Чен-ун?
16206
на 22.05.2018
Доналд Тръмп обмисля да откаже участие в срещата с лидера на КНДР
10857
на 22.05.2018


