BG EN

Подадоха първия съдебен иск срещу властите заради пожарите в Гърция

Балкани

Подадоха първия съдебен иск срещу властите заради пожарите в Гърция

4480
на 01.08.2018
Подадоха първия съдебен иск срещу властите заради пожарите в Гърция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първият съдебен иск срещу гръцките власти за катастрофалните пожари в Източна Атика от миналата седмица, в които загинаха над 90 души, бе подаден в сряда от роднини на жертвите, съобщава електронното издание на вестник "Катимерини".

препоръчано

Жалбата е подадена срещу генералния секретар по гражданска защита Янис Капакис, регионалния губернатор на Атика Рена Дуру, кметът на Маратон Илияс Псинакис, срещу представители на местните власти, както и срещу офицери от пожарните и полицейските служби. 
Искът е подаден от роднини на жертви, загубили живота си в Неос Вуцас в североизточната част на Атика.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК