BG EN

Подарено от руското МВР полицейско куче заменя загиналата овчарка Дизел

ЧАС ПИК

Подарено от руското МВР полицейско куче заменя загиналата овчарка Дизел

11471
на 20.11.2015
Подарено от руското МВР полицейско куче заменя загиналата овчарка Дизел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руското вътрешно министерство реши да подари на колегите си във Франция служебно кученце, което се казва Добриня, което да замени загиналото при антитерористичната акция в парижкото предградие Сен Дени полицейско куче Дизел, предаде ТАСС.

препоръчано

Това е съобщила на страницата си в социалната мрежа Инстагам говорителката на руското МВР Елена Алексеева.

"Кученцето е наречено така в чест на богатира от руската народна митология Добриня, който е олицетворение на силата, доброто, воинската доблест и безкористната помощ. Кученцето ще бъде предадено на Франция в знак на солидарност с френския народ и полиция в борбата с тероризма", писа говорителката.

Белгийската овчарка Дизел, загинала при щурма на жилището, където се криеха терористите, бе на 7 г., припомня БТА.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК