ГОРЕЩО
Преди хижа "Петрохан" Ивайло Калушев живял в къща в ботевградското село Краево
Илияна Йотова от Мюнхен: Най-вероятно ще издам указа за назначаване на служебния кабинет на 19 февруари
Дечо Василев драснал клечката на хижата? Калушев и сподвижниците му оставили непълнолетно момиче в София, преди да се появят на Петрохан
Бащата на 15-годишния Сашко, застрелян в кемпера на Околчица: Още вярвам на Иво Калушев - така съм решил, не смятам да се аргументирам
Колтуклиева за частното училище "Космос": Кога директорката Татяна Захариева казва истината? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подаряват колело за яйце - бияч на традиционното надчукване с яйца в Радомир, съобщават от общината, пише zapernik.com.
препоръчано
Надпреварата ще се проведе на 21 април (понеделник) от 9 часа на площад "Свобода" в Радомир. Притежателят на яйцето - бияч, което остане здраво до края на събитието ще се прибере с велосипед.
Надчукването с яйца ще продължи до 11 часа. Всеки, които желае може да участва, като условията са да си донесе яйце и то да не е дървено.
Повече рейсове в Пловдив за Задушница
5921
преди 2 часа
Безплатен транспорт отпуска общината в Перник за Голяма задушница
5831
преди 5 часа
Преди Задушница почистиха радомирските гробища
5470
преди 5 часа


