ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ЧАС ПИК
Подготовката за световното първенство по футбол е в хаос, заради извънредното положение в Бразилия
4965
на 28.05.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Градът-домакин на Световното първенство по футбол в Бразилия Манаус обяви 180-дневно състояние на извънредно положение, тъй като съществува риск от наводнения, пише The Daily Telegraph.
препоръчано
Освен това, само месец преди началото на събитието, в хотелите, където ще пребивават отборите, беше намерена храна с изтекъл срок на годност. Бразилия беше постигната от няколко неудачи, свързани със световното първенство, като например изостаналото от графика строителство на стадионите, чието пришпорване доведе до смъртта на няколко работника, а също така и фактът, че властите обявиха извънредно положение в град Манаус, заради придошлите води на река Амазонка.


