BG EN

Подновиха издирването на скочилия в навечерието на Великден от мост на Струма Едмонд

Крими

Подновиха издирването на скочилия в навечерието на Великден от мост на Струма Едмонд

3152
на 14.04.2015
Подновиха издирването на скочилия в навечерието на Великден от мост на Струма Едмонд
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подновено е издирването на 17-годишния Едмонд Белюли, който в събота вечерта скочи от мост на река Струма в района на село Копиловци. В издирването се е включила и група от трима водолази, пристигнала специално от Пловдив, съобщи говорителят на областната дирекция на МВР Катя Табачка, съобщи БНР. В района, където стана инцидентът и по протежението на реката, има медицински екипи, както и на полицията и пожарната. 

Кметът на Копиловци Людмила Пухова, която четвърто денонощие е сред хората, които претърсват района по реката, каза, че снощи валял дъжд и Струма е придошла още повече, нивото на водите е над 2 метра, което затруднява работата на екипите. Инцидентът с десетокласника от кюстендилската гимназия по икономика и мениджмът Едмонд Белюли буквално помрачи великденските празници за Копиловци и района.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК