BG EN

Подписаха първите договори за саниране в Стара Загора

Региони

Подписаха първите договори за саниране в Стара Загора

2564
на 27.03.2015
Подписаха първите договори за саниране в Стара Загора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Старозагорският областен управител Георги Ранов подписа първите шест тристранни договора за целево финансиране по националната програма за енергийна ефективност на жилищни сгради, събщиха днес от областната управа. Договорите са за цялостно саниране на три жилищни кооперации в областния град. Преди него парафите си върху документите положиха старозагорският градоначалник Живко Тодоров и представител на Българската банка за развитие.

препоръчано

Досега в Старозагорска област са регистрирани 73 сдружения на собственици на жилищни сгради, които ще кандидатстват за саниране. Регистрираните заявления за интерес и финансова помощ пък са 15, от 12 тях вече са одобрени. Броят на сключените договори между общините и сдруженията е 9.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК