ГОРЕЩО
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
Meteo Balkans със СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: До четвъртък температурите ще ударят рекорди от 35 градуса, след това идват студ и дъжд
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Синът на Милен Цветков ще представя България на световен автомобилен форум
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
47-годишна жена е настанена в болница след обгазяване в жилището й в кв. „Меден Рудник“, съобщиха пред Радио „Фокус” – Бургас от УМБАЛ – Бургас. Пострадалата е откарана в отделението по реанимация на болничното заведение, след като е била обгазена при пожар в апартамента й в бл. 162 кв. „Меден Рудник“.
Пожарът е възникнал в вчера, причинен е от печка на твърдо гориво. Огънят е потушен, нанесени са само материални щети. Жената е без опасност за живота.
препоръчано
ТРАГЕДИЯ В ПЕРНИК! Мъж заспа и се задуши при пожар
22634
на 11.02.2017
Пожар пламна в жилищен блок в пловдивския квартал "Тракия"
131892
на 09.02.2017
УЖАСЕН КРАЙ! Бездомник загина при пожар в Пазарджик
15286
на 01.02.2017
ИДИОТСКИ КРАЙ! Мъж заспа с цигара в ръка, предизвика пожар и изгоря
15248
на 01.02.2017


