ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар гори в землището на село Палатово, община Дупница. Сигналът е подаден малко преди 17:00 часа, съобщиха от Областна дирекция на МВР (ОД на МВР) - Кюстендил.
препоръчано
Пожарът е обхванал около 300 декара сухи треви и храсти. Навлязъл е низово в горска територия, където е засегнал около 5 декара. На място са пожарникари от Дупница, както и служители на горски стопанства от Кюстендил, Невестино, Симитли и Дупница. По думите на Табачка към момента няма опасност да бъдат засегнати къщи.
Пожар край Рилския манастир
12443
на 07.07.2025


