ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За пожар в 1000 низи тютюн съобщават от областната противопожарна служба. Инцидентът е станал на 17 октомври, като е горял и дървен материал в селскостопанска постройка на хасковската ул. “Здравец“.
препоръчано
В неделя в ивайловградското с. Железино са изгорели 60 квадрата покривна конструкция, 300 кг. тютюн, 4 гуми с джанти, дърва за огрев и поливен маркуч в двор на къща.Пожарникарите са гасили още сухи треви и отпадъци, пише haskovo.info.
Групата “Спасителна дейност“ е събирала живак от счупен термометър на хасковската ул. “Славянска“ и е премахвала опасна ламарина от покрива на жалищна сграда на ул. “Стара планина“ в областния град.
Централна улица в Благоевград ще бъде затворена от утре, заради ремонт
4415
преди 4 часа
Студенти по медицина отиват на стаж в детските градини
6686
преди 4 часа
Очаквания за добра реколта, но и сериозни изпитания в Силистренско
5228
преди 4 часа
Спряха строежа на голям комплекс в Свети Влас
24415
преди 14 часа


