BG EN

Пожарната в София работи по 53 сигнала заради силния вятър

Инциденти

Пожарната в София работи по 53 сигнала заради силния вятър

11315
на 22.12.2019
Пожарната в София работи по 53 сигнала заради силния вятър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От 19.00 часа снощи до 6.00 часа тази сутрин в Оперативния център на Столичната дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" са получени 53 сигнала за паднали опасни предмети - дървета, ламарини и скъсани електрически кабели, вследствие на силни пориви на вятъра на територията на София. Това съобщи пресцентърът на МВР.

препоръчано

Нанесени са материални щети на четири паркирани автомобила. За оказване на помощ по сигналите са работили 26 екипа, със 78 служители от СДПБЗН. В светлата част на деня граждани са подали още сигнали чрез телефон 112, очаква се до обяд те да бъдат отработени.

За днес НИМХ предупреждава за жълт код за опасност от силен вятър в области в страната, сред които Кюстендил, Благоевград, Кърджали, Хасково, Ямбол, Сливен, Бургас, Варна, Добрич, Шумен, Търговище, Разград, Силистра, Велико Търново, Габрово.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК