ГОРЕЩО
УБИЙСТВЕНА ИРОНИЯ: Тази вечер "Правосъдие за всеки", "Боец", ПП-ДБ, Джензитата организират поне 100-хиляден протест пред МС за оставката на нелегитимния Гюров под наслов: Кой разпореди това безобразие?
ИЗВЪНРЕДНО! Янкулов ПРОЧИСТИ затвора в София от директора му
НАПРЕЖЕНИЕ! Константин Мишев предупреди служебното правителство: Не си играйте с огъня! Това, което вършите в Кърджали и Благоевград, прилича на нов възродителен процес
ГЪРМИ ПОРЕДНО НЕДОВОЛСТВО срещу служебната власт - Агенцията за борба с градушките излиза на протест
Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожарникари са вадили удавник в река Росица, съобщават от Пожраната във Велико Търново.
препоръчано
На 20-ти юни в 19:58 часа в оперативен център – град Велико Търново е получен сигнал от РС” Пожарна безопасност и защита на населението” в Павликени за техническа помощ - оказване съдействие на други структури на Министерството на вътрешните работи, съобщават в бюлетина на Областното управление на пожарната във Велико.
Инцидентът е ликвидиран с 1 ПА и 3-ма пожарникари. Произшествието е посетено и от ОСГ при РУП гр. Павликени. ДС извади удавника.
Извадиха удавник от водоем край Харманли
9322
на 06.04.2015


