ПОЗОР! Сайтовете на подсъдимия бос на "Софарма" Огнян Донев и данъчната длъжница Венелина Гочева крадат като рецидивисти от ПИК!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сайтовете на съдения за данъчни измами бос Огнян Донев и данъчната длъжница Венелина Гочева нагло откраднаха снимките и информацията на ПИК за горещите събития на бул. "Черни връх", където по-рано днес мутри пребиха шофьор на "Шкода".
Същото се повтори и с есклузивните ни информации за ареста на автокрадците от елитния отряд "Кобра" и от задържането на Ивайло Борисов-Ториното.
Маргиналните сайтове "24 часа" и "Клуб З" решиха да натрупат трафик на гърба на ПИК и досущ като рецидивисти плячкосаха снимките, които медията ни показа първа. За да се прикрият, сайтовете на Донев и Гочева, "препраха" информацията, като излъгаха, че снимките са се появили във Фейсбук и Нова телевизия.
Читателите, обаче няма как да бъдат излъгани, а Агенция ПИК за пореден път доказа, че е №1.


