ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Певицата Поли Генова се довери на младата си колежка Дара за уроци по пеене.
препоръчано
Това се случи по повод участието на Генова в шоуто „Като две капки вода“, тъй като в понеделник вечер тя излезе под светлината на прожекторите в образа на Дара с песента „Ай Ай“.
Чаровната блондинка публикува видео в социалните мрежи, на което показва как изпълнителката на „Родена такава“ й дава напътствия.
Поли обаче не се представи блестящо и не успя да впечатли журито в лицето на Хилда Казасян, Фънки и Марта Вачкова. Тя получи най-малко точки и от зрителския вот. Следващата седмица Генова ще се превъплъти в Майкъл Джексън.
"Ергенът" и "Игри на волята" празнуват финала в един и същ бар
6947
преди 54 минути
11 ГОДИНИ ПО-КЪСНО: Истината за скандала между Джей Зи и сестрата на Бионсе
17419
преди 19 часа
Рязаната с макетно ножче Дебора си хвана гадже
26191
преди 22 часа


