ГОРЕЩО
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Калин Сърменов навря Асен Василев в миша дупка (СНИМКА)
ИЗВЪНРЕДНО! На вниманието на МВР: Бабаитът Ивайло Мирчев зове за насилие, заплаши Борисов и Пеевски с шамари и юмруци (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
3 кг. марихуана набрали полицаи вчера в Дряново. Служителите на реда влезли за проверка в дома на 37-годишен мъж, претърсили го и открили 13 броя растения от рода на конопа.
препоръчано
Отдалият се на растениевъдство човек ги бил сложил в избата, вероятно с оглед на атмосферните условия и сезона.
"Теглото на отделената листна маса възлиза близо на 3 кг.", съобщават от полицията в официалната информация по този случай.
Образувано е досъдебно производство за извършено престъпление по чл. 354в ал. 1 от НК. Лицето е задържано за срок до 24 часа.
ВЪРГАЛ ПО ТЪМНА ДОБА: Млади мъже се биха пред заведение в центъра на Разград
14341
преди 13 часа
ГОРЕЩО В ПИК! Месеци следили шефа на Пето районно преди да го приберат с белезници
151784
на 13.12.2025
Мъж преби съпругата си в Разградско
22512
на 12.12.2025
Шофьор рецидивист отказа проба за дрога, а колата му се оказа с подменен номер
18145
на 12.12.2025


