BG EN

Полицаи щурмуваха дома на 25-годишната Росина в Бургас, намериха много наркотици

Крими

Полицаи щурмуваха дома на 25-годишната Росина в Бургас, намериха много наркотици

17823
на 17.09.2019
Полицаи щурмуваха дома на 25-годишната Росина в Бургас, намериха много наркотици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

25-годишна жена е арестувана при спецакция за противодействие на разпространението на наркотични вещества в Бургас. Задържаната е Росина, която живее в жк "Славейков".

препоръчано

За младата жена ченгететата имали информация, че в дома си държи голямо количество наркотични вещества.

Организирана е операция, при която служители от Пето РУ са извършили претърсване в апартамента в жк "Славейков", предава за акцията на униформените "Флагман".

Там полицаите се натъкнали на няколко вида дрога - около 70 гр. марихуана, метамфетамин, хероин, както и електронна везна. Бургазлийката е задържана за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК