BG EN

Полицаите на среща в парка 4 години след големия си протест

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Полицаите на среща в парка 4 години след големия си протест

7143
на 16.03.2013
Полицаите на среща в парка 4 години след големия си протест
Автор:   Ива Оприкова

Празнувайки, не протестирайки

Най-голямата синдикална организация в МВР организира открито събрание с членове и граждани в 12:30 часа в събота. То ще се проведе в парка „Заимов” в София, откъдето преди 4 години започна масовият полицейски протест. „Надяваме се, че 4 години по-късно, е по-добре да отбележим тази дата празнувайки, а не отново протестирайки,” се казва в съобщението, публикувано на интернет страницата на федерацията. Преди дни синдикалният лидер Валентин Попов изтъкна, че преди изборите на 12 май трябва да се бъде сключен нов колективен трудов договор между служителите и ръководството в МВР. Обсъждането му ще бъде във фокуса на днешната среща. В парка „Заимов” ще присъстват и стотина служители на затворите и следствените арести от регионалните структури на Синдикат на служителите в затворите в България .

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ново
Днес: 129
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК