ГОРЕЩО
СЛЕД УМОПОМРАЧИТЕЛНИТЕ 2781 ГЛАСА! Победа без аплодисменти: Асен Василев и Кирчо изоставиха Трайчо
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
ГОРЕЩА ТЕМА! Организаторите на Шествие за семейството се разграничиха от княгиня Калина: Не сме я канили
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
НОВА ПРОВОКАЦИЯ: Запалиха коли на българското посолство в Скопие. Бивш външен министър с остра реакция (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицейските кучета в Съединените щати вече ще ходят с бронежилетки. Всеки от защитните костюми струва 1000 долара. Заради високата цена, властите все още не са започнали да закупуват масово бронежилетките.
Повечето от защитните костюми в употреба са дарени на полицията, от самите производители или от неправителствени организации за опазване на животните, пише ТВ7.
В Съединените щати има 30 хил. полицейски кучета. Целта на различните фондациите е да съберат достатъчно средства, за да оборудват с бронежилетка всяко едно от тях.
препоръчано
Тръмп заплашва Франция с тежки мита
7254
преди 2 часа
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
118935
преди 8 часа
Самолет се разби в американския щат Мисури, има загинали
7749
преди 9 часа


