BG EN

Полицията в Бразилия скочи на плувците Лохте и Фейгън

СПОРТЪТ ДНЕС

Полицията в Бразилия скочи на плувците Лохте и Фейгън

10195
на 19.08.2016
Полицията в Бразилия скочи на плувците Лохте и Фейгън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бразилската полиция препоръча на прокуратурата в страната да повдигне обвинения срещу плувците от олимпийския отбор на САЩ и шампиони от Игрите Райън Лохте и Джими Фейгън за фалшив сигнал за престъпление. Това съобщи телевизия ГлобоНюз днес.

препоръчано

Трима от четиримата плувци, участвали в инцидента на бензиностанция в Рио няма да могат да напуснат страната до приключване на полицейското разследване. Четвъртият - златният медалист Райън Лохте, се завърна в САЩ в понеделник.

Не е имало обир, както плувците го описват, казва шефът на гражданската полиция Фернандо Велосо, цитиран от Ройтерс.

Полицията започна разследване на инцидента, след като Лохте каза пред американска телевизия, че са били ограбени от въоръжени мъже, представили се за полицаи, които спрели им таксито им в ранните часове на неделя, когато се връщаха в Олимпийското село от парти.

Разследващите са установили, че таксито на плувците е спряло на бензиностанция, където те са се държали разгорещено и са нанесли щети на тоалетната на бензиностанцията.

Те са счупили огледало и поставка за сапун, заяви той, като добави, че са дали общо 100 бразилски реала (31 долара) и 20 долара американска валута като компенсация.
Според Лохте, от тях са били откраднати 400 долара.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК