ГОРЕЩО
Проф. Пламен Киров разкри КОЙ Е ВИНОВЕН за политическата криза: Попитайте Христо Иванов и групичката около него. Всичко може да очакваме от Радев
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна, температурите ще достигнат до 12 градуса
Проф. Румяна Коларова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ - ето как ГЕРБ са обърнали ситуацията с оставката на кабинета в своя полза
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За броени часове полицаи задържаха извършител на палеж. Сигналът за възникнал пожар в къща в село Паничерево постъпил в Районно управление "Полиция" - Казанлък вчера, в 2.10 часа. Това съобщиха от МВР - Стара Загора.
препоръчано
Незабавно към адреса бил насочен екип на РСПБЗН – Гурково, който потушил пожара, но къщата изгоряла напълно. Пристигналият на място полицейски екип изяснил, че след употреба на алкохол възникнал скандал между баща и син. Около 1.40 през нощта бащата запалил къщата, след което се укрил.
В резултат на проведеното издирване, към 5.00 часа извършителят на палежа е установен и задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Домашно куче нахапа 5-годишно дете в Софийско
12586
преди 15 часа
Съседи си спретнаха масов въргал в Арман махала
11307
преди 16 часа
Разследват смъртта на мъж в обществената баня в Кюстендил
12720
преди 16 часа
НАЗДРАВЕ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ: Ченгетата излизат на пътя за операция "Алкохол&Дрога"
10181
преди 17 часа


