ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Силите на реда в украинската столица Киев задържаха мъж, който в продължение на два часа заплашваше да взриви граната в столичен парк, предава Укринформ, позовавайки се на съобщение от службите.
„Нападателят в парка заплашваше да взриви бойна граната „РГД-5“. Благодарение на съгласуваните действия на милиционерите никой не пострада: мъжът е задържан, а взривното устройство е обезвредено“, се казва в разпространения от властите текст, пише агенция "Фокус".
препоръчано
свързани новини
Демонстранти искали да хвърлят в Радата бойна граната
3603
на 08.09.2015
Контрабандни оръдия и сребро откриха в кораб, потънал край Испания преди 400 години
2525
преди 20 минути
ОБРАТЕН ЗАВОЙ! Иран не вижда смисъл да продължава преговорите
4332
преди 24 минути


