ГОРЕЩО
Унгария изгражда дънна преграда в Дунав, за да поддържа работата на АЕЦ „Пакш“
Политологът Любомир Стефанов отписа Борисов за президент: Неуважително е и ГЕРБ, и ППДБ да крият кандидатите си до последно
Наказаната от Кьовеши европрокурорка на Пепи Еврото поиска да се върне като съдия в София
Бащата на убийцата примамка Михаела: Ако пипнете дъщеря ми, ще ви откъсна ръцете!
Вторите осем изтребителя F-16 за България се забавят до 2030 г.
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Македония е арестувала девет души, сред които двама бивши депутати и бивш чиновник от министерството на отбраната на страната, по подозрение в измама във връзка с договори за поддръжка на хеликоптери, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
препоръчано
Подозира се, че задържаните са подписвали договори за ремонта в Украйна на шест хеликоптера, собственост на министерството на отбраната, за цена над реалната, като са вземали част от сумата, каза говорителят на полицията Иво Котевски. Смята се, че заподозрените са изпрали парите чрез компании във Великобритания, България и Кипър.
Захарова: В центъра на Европа се провежда "нацистка меса", докато Западът мълчи
3530
преди 23 минути
Почина пилотът на хеликоптера, разбил се днес в Източна Германия
2807
преди 27 минути


