ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Пловдив ще следи за използване на защитни каски от водачи на двуколесни МПС, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Пловдив.
Утре от 09.00 до 11.00 часа проверки ще се извършват при КПП - Асеновградско шосе. На 30 август от 00.00-02.30 часа на бул."Пещерско шосе" ще бъдат правени проверки за алкохол и неправоспособност. От 02.30-05.00 часа на бул."Васил Априлов" ще бъдат извършвани също проверки за алкохол и неправоспособност. Идентични специализирани полицейски операции по метода ''широкообхватен контрол'' ще се проведат също и на територията на Стамболийски, Карлово и Асеновград.
На 1 септември от 09.00 до 11.00 часа на ул."Васил Левски", до ТЕЦ Север, служителите на реда ще проверяват за техническата изправност на моторните превозни средства.


