BG EN

Полицията в Шумен издирва 58-годишен мъж от Каспичан

Крими

Полицията в Шумен издирва 58-годишен мъж от Каспичан

3882
на 05.02.2015
Полицията в Шумен издирва 58-годишен мъж от Каспичан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Шумен издирва Колчо Гергинов Пеев, на 58 години, от град Каспичан, по молба на близките му, съобщиха от ОД на МВР.

препоръчано

Молба за обявяване на издирването на Пеев е постъпила в полицията в Нови пазар днес, след което мъжът е обявен за общодържавно издирване, уточняват от шуменската полиция. От там допълват, че за последно Пеев е видян от близките си на 1 февруари. Той е висок около 175 сантиметра, с кафяви очи, с прошарена коса. Характерно е, че използва велосипед. В момента превозното средство липсва от дома му. От шуменската полиция умоляват гражданите, които разполагат с информация за местонахождението на мъжа, да се обадят на телефони 0537/22251 и 054/800588, или в най-близкото районно управление на МВР.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите решават за мултифондовия модел в допълнителното пенсионно осигуряване - НА ЖИВО ПИК TV: Депутатите решават за мултифондовия модел в допълнителното пенсионно осигуряване - НА ЖИВО
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК