ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Делян Пеевски сезира Европейската прокуратура за олигарсите в здравеопазването!
Георги Марков ИЗБУХНА пред ПИК с ТЕЗИ истини срещу пропагандата на Сорос за Виктор Орбан
АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА! Сбъдват се най-мрачните предсказания на световните ясновидци: Цели континенти ще потънат, ще се лее кръв!
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията на щата Южна Дакота свали от самолет пилот в пияно състояние. Той трябвало да управлява самолет на авиокомпанията „Скайуест Еърлайнз“, пътуващ за Солт Лейк Сити. Това съобщи вестник „Солт Лейк Трибюн“, позовавайки се на информация на полицията в Южна Дакота.
препоръчано
Малко преди излитането в полицията се получил сигнал, че пилотът мирише на алкохол. При направената проверка се установило, че той е нарушил забраната за управление на въздушно транспортно средство при ниво на алкохол в кръвта над 0.4 промила.
Авиокомпанията се извини на пътниците за забавянето на полета. Пилотът е отстранен от полети докато продължава разследването.
свързани новини
Екипаж спря пиян пилот на самолет да излети
16771
на 21.08.2016
В САЩ отмениха полет заради пиян пилот
6949
на 27.03.2016
Трус с магнитуд 6 по Рихтер разтърси Куба
9882
преди 3 часа
Токът спря в цяла Куба
11109
преди 13 часа
Тръмп: Иран много иска да преговаря, но не е готов
9226
преди 16 часа


