BG EN

Полицията вдигна блокадата в центъра на Мюнстер

Европа

Полицията вдигна блокадата в центъра на Мюнстер

5454
на 08.04.2018
Полицията вдигна блокадата в центъра на Мюнстер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицейската блокада в центъра на германския град Мюнстер бе вдигната, съобщи полицията, цитирана от ДПА.

препоръчано

Жителите и туристите могат да се върнат в стария град, въпреки че зоната в непосредствена близост до мястото на вчерашната катастрофа ще остане блокирана, докато тече разследването.

Германската прокуратура все още не знае какви са били мотивите на мъжа, който вчера се вряза с ван в тълпа хора в западния германски град. Той уби двама души, рани 20 и след това се застреля в автомобила. Няма основание да смята, че е имал съучастници, каза полицията.

Според местни медии извършителят е германец, живеещ в Мюнстер, който страдал от психични отклонения, но полицията не потвърждава тази информация.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК