BG EN

Полицията във Варна с голям удар, спипа фалшиви стоки за 1,3 млн. лева

ГОРЕЩО
Региони

Полицията във Варна с голям удар, спипа фалшиви стоки за 1,3 млн. лева

4200
на 08.08.2016
Полицията във Варна с голям удар, спипа фалшиви стоки за 1,3 млн. лева
Автор:   ПИК

От магазин в центъра на града са конфискувани 13 хиляди артикула от известни търговски марки

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фалшиви стоки за над 1,3 милиона лева са иззети от трима търговци при специализирана операция срещу престъпления против интелектуалната собственост, съобщиха днес от пресслужбата на полицията във Варна. 

препоръчано

От магазин в центъра на крайморския град са конфискувани около 13 хиляди артикула от известни търговски марки, които са били продавани без съгласието и знанието на притежателите на марките.

Общата стойност на стоката е около 1,3 милиона лева.

Полицаите са констатирали двама нарушители и в комплекс "Златни пясъци". При проверка на магазин за продажба на кожени колани и аксесоари за мобилни телефони е установено, че управителят - 49-годишен мъж от Търговище, не разполага със съгласието на притежателите на търговските марки, поставени върху стоките. Конфискувани са около 1 500 артикула на обща стойност близо 50 000 лева.

Вторият нарушител, разкрит в курортния комплекс, е на 61 години от Добрич, в чийто магазин са установени фалшиви чанти. Общата стойност на иззетата стока е около 12 000 лева.

Материалите по трите случая са внесени в прокуратурата.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на април: Ракът да не харчи безконтролно, Скорпионът да излезе на разходка, Козирогът да не изпада в паника САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на април: Ракът да не харчи безконтролно, Скорпионът да излезе на разходка, Козирогът да не изпада в паника
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: ГЕРБ направи много компромиси, а условията ни са само две - еврозоната и Плана за възстановяване. Няма кеш в държавата! Поел съм ангажимент да говоря за 4-годишен мандат (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: ГЕРБ направи много компромиси, а условията ни са само две - еврозоната и Плана за възстановяване. Няма кеш в държавата! Поел съм ангажимент да говоря за 4-годишен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК