ГОРЕЩО
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ИЗВЪНРЕДНО! Вижте как изглежда хижа "Петрохан" след тройното убийство и пожара (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията отново евакуира жители на кумановския квартал „Диво селище“, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на македонското електронно издание Telegraf.
препоръчано
Според изданието полицията е позволила на жителите на квартала да напуснат домовете си, но всички били проверявани на полицейския пункт. Сред евакуираните била и възрастна жена, която цяло нощ се укривала в дома си.
Престрелки между полицията и терористите има и тази сутрин. От МВР са съобщили, че ще съобщят детайли след приключването на акцията. Изданието посочва, че след сутрешната престрелка в Куманово вече е мирно.
свързани новини
Ужас! Откриха кола-бомба в Куманово, има опасения за терористични атентати
6423
на 10.05.2015
Синиша Каран е новият президент на Република Сръбска
18747
преди 3 часа
Израел прие мерки, разширяващи контрола му над Западния бряг
5356
преди 4 часа
Жена и дете загинаха при руска атака с дронове в Харковска област
4777
преди 5 часа
Бившият медиен магнат Джими Лай получи присъда от 20 години затвор
7940
преди 5 часа


