ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
Крими
Полицията задържа ало измамник, принудил жена на 90 години да изхвърли 6000 лева
8546
на 12.12.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията във Варна задържа пореден ало измамник. Престъпникът е накарал 90-годишна жена да хвърли през балкона си 6000 лева. Преди това е успял да я заблуди, че нейната внучка е участник в ПТП.
препоръчано
По думите на комисар Веселин Вълчанов, началник на отдел "Криминална полиция" в морската ни столица, на 7 ноември е постъпил сигнал от сина на потърпевшата. На 30 ноември измамникът е задържан, като е установено, че той е извършил и други подобни престъпления.
Вълчанов заяви пред Нова тв, че от началото на годината в града са регистрирани 34 случая на телефонни измами, като в 32 от тях извършителите са заловени от органите на реда.
Русенка изхвърли 30 000 евро на ало измамници
15137
на 04.10.2019


