ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК: ГЕРБ освободи Делян Добрев от Изпълнителната комисия, а той ХВЪРЛИ БОМБА с 3 имена за президент (СНИМКИ)
РАЗКРИТИЕ: Ето с какво предложение шефът на ЦРУ изненадващо прескочи до Москва
СЛЪНЧЕВО! Купести облаци носят дъжд, но само над Рила и Родопите. Духа слабо от североизток (КАРТИ)
МИСТЕРИЯТА около вицето на Йотова продължава - ето кога пада тайната
ГОТ Е! Камата не побутнал внука на Благовест Аргиров за Барса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Областната дирекция на МВР в Благоевград издирва 68-годишния Крум Ефремов от село Долна Рибница, община Петрич. Мъжът е в неизвестност от 25 юни т.г., съобщиха от полицията, предаде БТА.
препоръчано
По информация на ОДМВР - Благоевград, Крум Ефремов е висок около 175 сантиметра, с кафяви очи, къса бяла коса и слабо телосложение. В деня, в който за последно е бил забелязан в село Долна Рибница, е бил облечен с черни дънки, сиво яке и гумени обувки.
От полицията призовават гражданите, които разполагат с информация за издирвания мъж, да подадат сигнал на телефон 112, на телефон 0745 62 166 или в най-близкото районно управление на МВР.
Полицията издирва 74-годишна жена от Кокаляне
16537
на 22.05.2026


