BG EN

Полицията издирва Мария Савова (снимка)

ЧАС ПИК

Полицията издирва Мария Савова (снимка)

30949
на 10.12.2014
Полицията издирва Мария Савова (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Столичното Трето РУ издирва 77-годишната Мария Иванова Савова. Тя е в неизвестност от 5 ноември т.г., когато била за последен път в контакт с близките си, съобщава МВР.

препоръчано

Възрастната жена е висока около 166 см, с нормално телосложение, светла кожа и продълговато лице, с къса, права коса. Била е облечена с черен панталон, оранжево палто и черни ортопедични боти. В себе си носи документ за самоличност.

Въпреки усилията на полицаите, до момента тя не е открита.

Умоляват се всички, които разполагат с информация за издирваната жена, да сигнализират на тел.: 112, 02/982 12 60, 982 12 90, 982 11 79 или в най-близкото поделение на МВР.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК