ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията на Каталуния е задържала вчера в община Виланова и ла Желтру западозряна в пране на пари и търговия с наркотици, съобщава ТАСС, като се позовава на съобщение на представители на правоохранителните органи на Каталуния в „Туитър“.
препоръчано
Според информацията, са били издадени три заповеди за арест на жената, чието име не се уточнява.
По информация на изданието El Pais обаче, задържана е Таня Варела, която към момента е смятана за „най-издирваната жена от Европол“.
Тя е единственната представителка на нежния пол, която фигурира в списъка от 70 най-издирвани от полицията на Европейския съюз хора.
Таня Варела се издирва от 2011 година.
Сиярто обвини Рюте, че е забил нож в гърба на мирните преговори за Украйна
11849
преди 8 часа
Гърция обеща 20 милиона евро за фонда на НАТО за Украйна
5571
преди 10 часа
"Лукойл" хареса безкасовата оферта на Xtellus за чуждестранните си активи
10684
преди 13 часа
Ердоган и Путин се видяха в Туркменистан, ето какво си казаха
13164
преди 13 часа


