ГОРЕЩО
TravelLove – светът, разказан отблизо (СНИМКИ)
Борислав Цеков: Не хижа "Петрохан", а хижата на ППДБ. Над нея очевидно е бил разпънат партиен чадър
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Шумен откри 42-годишния Стойчо Панайотов Илиев, който беше обявен за издирване на 24 февруари по молба на близките му. Това съобщиха от ОД на МВР – Шумен.
препоръчано
Мъжът е открит след получен сигнал в шуменски сайт, че е забелязан край село Златар. На място за изясняване на ситуацията е изпратен полицейски екип. Снети са му сведения, близките му са уведомени, че е жив и здрав. По-късно Стойчо Илиев е предаден на роднините му.
Край на грипната епидемия в Пловдив: Мерките няма да бъдат удължени
3279
преди 30 минути
Последният рунд консултации с президента - на 10 февруари
7998
преди 50 минути


