ГОРЕЩО
ЗАТЕГНЕТЕ КОЛАНИТЕ! Първият пиар на ПП: Борисов не е миноритарен акционер. След изборите през април ще има още едни
Осветлиха схемата на фейсбук министъра Христанов за стадото на бай Рибан (ВИДЕО)
НАПРЕЖЕНИЕТО ЕСКАЛИРА! Иран отхвърля предложенията на САЩ, Тръмп праща 7000 войници да атакуват по суша
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
„Първият вече е по-добър“ - efbet представи на пазара обновен сайт с многобройни нови възможности, съдържание и функции
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължават проверките на полицията в рамките на ежедневния засилен контрол по пътищата на страната. В последния работен ден на миналата седмица и двата почивни дни полицейските екипи са проверили 13464 моторни превозни средства и 16502 души.
препоръчано
Установени са общо 11803 нарушения, от които 4797 са за управление на МПС с превишена скорост. Издадени са 5047 фиша и 1959 акта за установени административни нарушения, съобщиха от МВР.
Отнети са 162 свидетелства за управление на МПС заради неплатени задължения по ЗДвП. По време на осъществените проверки на място на гражданите са връчени общо 575 електронни фиша.
Засилените проверки ще продължат до края на месец септември.


