BG EN

Полицията тараши сградата на община Кочериново

ЧАС ПИК

Полицията тараши сградата на община Кочериново

4193
на 12.12.2013
Полицията тараши сградата на община Кочериново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Специализирана полицейска операция, с участието на разследващи полицаи и служители на Икономическа полиция се провежда в община Кочериново. Процесуално- следствените действия са разрешени от Кюстендилския окръжен съд, потвърдиха от полицията в Кюстендил, пише Дарик.

препоръчано

По неофициална информация, става дума за изземване на документи, които ще доказват как са усвоени средства от европейските фондове и кака са проведени обществени поръчки. Разследва се щета за милиони евро.

"Полицията дойде и получава документите, които са й необходими. Има досъдебно производство срещу неизвестен извършител в Окръжна прокуратура. Напълно спокоен съм. Искам истината да излезе наяве.

Проверяват се проектите за канализациите на селата Стоб и Мурсалево. Те са подписани от предишния кмет Костадин Катин, но аз съм длъжен да ги изпълнявам.

Работи се в момента, като крайния срок е 2015 година", каза кметът на Кочериново Иван Минков.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК