BG EN

Полицията удари стоки менте за 4 млн. лева

ЧАС ПИК

Полицията удари стоки менте за 4 млн. лева

9055
на 21.06.2016
Полицията удари стоки менте за 4 млн. лева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голямо количество стоки, имитиращи известни търговски марки, бяха иззети при спецакции на полицията във Варна и Бургас, съобщиха от пресцентъра на МВР. Стойността на конфискуваното е около 4 млн. лева.

препоръчано

Двете операции са се провели през миналата седмица, като са проверени общо 9 обекта, както и прилежащ към един от тях склад в курортен комплекс „Златни пясъци“.

Открити и конфискувани са 9000 текстилни артикула и 335 чанти, носещи логото на защитени търговски марки.
Действията са реализирани в рамките на международната операция Copyсat с приоритет „фалшифицирани стоки“.
Работата по случая продължава. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 75
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК