ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
480 000 българи ще отидат на почивка в Гърция през август, прогнозира Румен Драганов, директор на Института за анализи и оценки в туризма. Пътуванията не траят дълго - те са средно по 3,5 дни. Около 130 лв. на ден отделя нашенецът край Солун или на Халкидики. В тази сума се включва и транспортът, пише "24 часа".
препоръчано
Повечето българи са на Черно море - те пътуват дотам два-три пъти през лятото за дълги уикенди. 3000 нашенци са избрали екзотични дестинации за почивка през август. Само 200-300 ще отидат през най-морския месец на круиз.
Премиерът на Сърбия: Енергийната ситуация в страната е под контрол
6940
преди 3 часа
Букурещ си избира кмет
5734
преди 4 часа
Силно земетресение разтресе Гърция
13921
преди 7 часа
Преизбраха Мицкоски за председател на управляващата партия ВМРО-ДПМНЕ
8718
преди 9 часа


