ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полските власти потвърдиха откриването в Долна Силезия на нацистки влак, натоварен със злато, съобщава телевизионният канал N-tv.
препоръчано
Заместник-кметът на град Влабжих Зигмунт Новачек обаче добави, че местоположението му ще остане тайна и допълни, че намереното – независимо от неговата стойност – принадлежи на полската държава.
Миналата седмица двама граждани на полското градче разпространиха съобщение, в което твърдяха, че са намерили нацистки влак, натоварен със злато. Те обещаха да разкрият локацията му, ако властите им преотстъпят 10 % от стойността на намереното. Адвокатът им Ярослав Хмилевский определи като „много достоверни“ представените доказателства.
свързани новини
Откриха изгубено нацистко съкровище
28586
на 20.08.2015
11 парашутисти загинаха при самолетна катастрофа във Франция
9632
преди 2 часа
ЗАРАДИ ЖЕГИТЕ: Петима се удавиха в Германия
8145
преди 3 часа
Михаела Доцова отива на парламентарната среща на НАТО в Истанбул
13652
преди 5 часа
Жертвите във Венецуела надхвърлиха 1400 души
5307
преди 6 часа


