ГОРЕЩО
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
Александър Йорданов: Кабинетът "Желязков" толкова добре управлява, че и в оставка "самолетът" си лети нормално - протестърите са много, но пилоти няма
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Полският президент се извини на Русия за инцидента с руското посолство
2728
на 13.11.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Полша Бронислав Коморовски в интервю за полското радио ZET поиска да поднесе извинение на Русия за „абсолютно скандалното събитие с руското посолство”.
препоръчано
„Това нищо не може да го оправдае, за това може само да се извиня”, каза той. Коморовски допълни, че „извинението е от името на полския народ, осъзнавайки гигантския удар по имиджа на Полша от случилото се”.
„Мнозина имат интерес да използват случая за създаване на вражда, да стане Полша русофобска държава”, подчерта държавният глава.
Нетаняху крои нови планове за удари по Иран
5184
преди 1 часа
Кирил Дмитриев: Преговорите със САЩ са "конструктивни" и ще продължат
6825
преди 2 часа


